Přejete si odebírat
novinky?

Newsletter ▼Newsletter ▲
Česká pošta

Zelená linka: 800 223 000

Každý den mi přinese něco nového!

Vzpomenete si na svoje začátky? 
Byly děsné, doteď tvrdím, že jsem byla nejhorší nováček v historii. Ono, když člověk stojí na hale, to všechno vypadá hrozně jednoduše a snadno. Ale ve chvíli, když si sednete za přepážku a máte zvládat jak poštovní systémy, tak i kvalitní obsluhu klientů, tak teprve zjistíte, co všechno naše práce obnáší. Naštěstí má ČP něco, co je v jiných firmách výjimkou, a to skvělé lidi, kteří se stanou vašimi kolegy a kamarády a kteří jsou vždycky ochotni a schopni vám pomoct a povzbudit vás, říká Ing. Iveta Vostrá, pracovnice specializované přepážky

  • Žije v Praze
  • Vystudovala VŠE
  • 6 let pracuje na poště
  • 5 let pracuje na specializované bankovní přepážce
  • Vdaná, má dospívající dceru

Jaké produkty nabízíte klientům?
Jsme specializovaná bankovní přepážka, a tudíž jsem schopná našim klientům pomoci se všemi bankovními i nebankovními produkty Finanční skupiny ČSOB, ať jsou to vkladní knížky, osobní účty, úvěry, konsolidace, zhodnocování volných finančních prostředků prostřednictvím investování nebo stavebního a penzijního spoření. Zároveň jsem si ještě doplnila atestaci na pojišťovací produkty. Mohu tak klientům nabídnout komplexní obsluhu.

Jaké produkty klienty zajímají nejvíce?
Asi nejoblíbenější jsou poštovní účty, a to díky jejich bezplatnému vedení a rozsahu poskytovaných služeb. Hodně se klienti zajímají o úvěry a konsolidace, a to díky velice výhodným úrokovým sazbám.

Co je na vaší práci nejkrásnější?
Určitě různorodost mojí práce, nevím, co je stereotyp, každý den mi přinese něco nového, pořád se učím. A hlavně jsou to moji spokojení a stálí klienti, kteří se vracejí a chtějí obsluhu jen ode mne. Je to můj bonus navíc, ale nebudu zastírat, že úspěch a finanční ohodnocení jsou také velice příjemné.

Máte čas na vlastní vzdělávání?
Vzdělávat se musím neustále, abych udržela krok s rozvojem bankovních služeb a i s našimi klienty. V poslední době jsem prošla školením v pojišťovací službách ČSOB pojišťovny a účastnila se WS ČSOB týkajícího se kapitálových a investičních trhů.

Co vás nejvíc motivuje k práci?
Úspěch, spokojenost, poděkování a úsměvy mých klientů.

Co děláte, když neděláte?
Žiju hodně aktivním životem. S manželem jezdíme na Berounsko, máme chalupu v kraji Oty Pavla a chodíme na dlouhé romantické procházky. Nebo doprovázíme dceru na závody, je mistryní světa v mažoretkovém sportu. Čas si nejdeme i na kulturu, jako kino, divadlo nebo koncert. Večer usínám nad detektivkami a fantasy literaturou.

Text a foto: Mercedes Wimmerová, sekce Rozvoj Lidských zdrojů